کلاچ برقی اتومید چیست؟


			کلاچ-برقی-ایمورتال-1
مجموعه کلاچ برقی اتومید

کلاچ برقی در سالهای اخیر رشد مناسبی در بازار داخلی داشته است. در کنار ارزشمندی این محصول، اشکالاتی در طراحی و تولید کلاچ برقی باعث شد تا این محصول رونق چندانی به دست نیاورد
در روزهای پایانی سال ۱۳۹۶ ایران کلاچ به عنوان قدیمی ترین و قدرتمندترین مجموعه تولید کننده کلاچ برقی محصول جدیدی را تحت عنوان کلاچ برقی اتومید روانه بازار کرد
اتومید با این فرضیه که مشکلات زیبایی قدرت کشش و عملکرد در شرایط مختلف راحل کند طراحی شد.
اولین نسخه کلاچ برقی اتومید با استقبالی بیش از تصور اولیه ایران کلاچ روبرو شد.
تولید اتومید نشان داد عدم رشد مناسب در بازار گیربکسهای نیمه اتوماتیک نه از عدم تمایل مردم که از نبود کالای مناسب در بازار بوده است.

کلاچ برقی اتومید چیست؟ کلیپ معرفی کلاچ برقی اتومید

اما چه خصوصیاتی باعث رشد علاقه به کلاچ برقی اتومید شد؟


			کلاچ-برقی-ایمورتال-1
سردنده کلاچ برقی اتومید

اول اینکه شکل آزار دهنده سردنده کلاچ برقی با یک سردنده فوق العاده شیک و بک لایت دار عوض شد.

تصور کنید برای هر بار تنظیم کلاچ برقی لازم بود نصف سردنده را دمونتاژ کنید. از ظاهر زشت و لبه های تیز و آزار دهنده سردنده کلاچهای اتوماتیک در کلاچ برقی اتومید دیگر خبری نیست.			کلاچ-برقی-ایمورتال-1
عملگر کلاچ برقی اتومید

دوم قدرت موتور کشنده

در کلاچ های اتوماتیک که از موتور برف پاک کن پیکان استفاد می شد. مشکل اول اینکه توانایی کشش بسیاری از پدال های کلاچ خودرو های داخلی را ندارد دوم اینکه در استفاده طولانی مدت هم زود خراب میشد و هم زود داغ می کرد. در کلاچ برقی اتومید ازیک غول بی شاخ و دم ساخت کمپانی بوش آلمان برای موتور کشنده استفاده شده است به جرات میتوان گفت که برای کشیدن پدال کلاچ هیچ خودرویی کم نخواهد آورد.

سوم حذف محدودیتهای کلاچ برقی

طراحی کلاچ اتوماتیک محدودیت هایی را به همراه داشت از جمله اینکه در تمامی حالات سیستم کلاچ برقی از یک منطق ثابت پیروی میکرد لذا تمامی محصولات تولیدی کلاچ اتوماتیک در شرایط خاص رانندگی ازجمله حرکت در سربالایی و سرپایینی به مشکل میخورند اتومید اما با تعریف مودهای متفاوت رانندگی این مشکل را نیز به فراموشی سپرد.

در واقع راز موفقیت اتومید را میتوان در توجه و پاسخ به نیاز مخاطبان بجای تحمیق و توجیه آنان دانست.

امکانات جانبی کلاچ برقی ایمورتال


یک محصول ایده ال را بسیاری از مشتریان با امکانات جانبی ایده ال می خواهند. کلاچ برقی ایمورتال به این نیاز شما هم پاسخ می دهد. امکانات جانبی مهم این سیستم عبارتند از:
۱-استفاده از سردنده نصب شده کلاچ برقی به عنوان ریموت کنترل درب پارکینگ با نصب آپشن ایتلاک aetlock
۲- امکان نصب ماژول blue eyes و اتصال کلاچ برقی به گوشی و مانیتور خودرو شما و مشاده وضعیت و اعمال تنظیمات ویژه برای خودروی خودتان با گوشی موبایل.
۳- قفل کودک به منظور خارج شدن منوی سردنده در مواقعی که با تنظیمات کاری ندارید.

ت