کلاچ برقی ایمورتال-معرفی


			کلاچ-برقی-ایمورتال-1
کلاچ برقی ایمورتال

ایمورتال کلاچ برقی آخرین دستاورد مرکز تحقیقات پیشرفته ایران کلاچ و بدست آمده از نتیج تستهای آزمایشگاه تست موتور سازمان پژوهشهای علمی و صنعتی ایران است.
پس از تولید سیستم کلاچ برقی اتومید، خیال مشتریان از بابت یک محصول با کیفیت راحت شد. اما کماکان مساله این بود که سیستمی برای کلاچ برقی با عمر بسیار بالا مورد نیاز است.
پس از چند سال تحقیقات و با بهره گیری از آخرین فناوری موتورهای بوش آلمان ضد آب و همچنین مکانیزم بادامک هوشمند مکانیزمی عجیب با این ویژگیها ساخته شد و به تولید انبوه رسید:
- قدرت کشش سه برابر قویترین محصولات موجود
- دقت عملکرد نزدیک به سه برابر قبل
- عمر حداقل 15 سال
ایران کلاچ موتور و برد کشنده را برای 50 ماه گارانتی کرد تا دیگر هیچ نگرانی بابت خرید و استفاده از این محصول نداشته باشید.


امکانات جانبی کلاچ برقی ایمورتال


یک محصول ایده ال را بسیاری از مشتریان با امکانات جانبی ایده ال می خواهند. کلاچ برقی ایمورتال به این نیاز شما هم پاسخ می دهد. امکانات جانبی مهم این سیستم عبارتند از:
۱-استفاده از سردنده نصب شده کلاچ برقی به عنوان ریموت کنترل درب پارکینگ با نصب آپشن ایتلاک aetlock
۲- امکان نصب ماژول blue eyes و اتصال کلاچ برقی به گوشی و مانیتور خودرو شما و مشاده وضعیت و اعمال تنظیمات ویژه برای خودروی خودتان با گوشی موبایل.
۳- قفل کودک به منظور خارج شدن منوی سردنده در مواقعی که با تنظیمات کاری ندارید.

از سیستم ضد سرقت ایمورتال کلاچ چه می دانید؟

سیستم ضد سرقت ایمورتال کلاچ
سیستم ضد سرقت ایمورتال کلاچ

معرفی سیستم ضد سرقت ایمورتال کلاچ

شرایط سخت اقتصادی از یک طرف و گران شدن خودرو از سوی دیگر باعث می شود تا حفظ و حراست خودرو دو چندان مهمتر از قبل باشد. مرکز تحقیقات پیشرفته ایران کلاچ به همین منظور سیستم ضد سرقت جدیدی را برای ایمورتال کلاچ طراحی و به بازار عرضه نموده است.
این سیستم در حالت عادی روی ایمورتال کلاچ فعال نیست. در صورت تمایل به فعالسازی آن موقع خاموش نمودن خودرو آن را فعال می کنیم.
در صورت فعالسازی پس از روشن کردن یا باز کردن مجدد سوئیچ خودرو، سیستم کلاچ خودرو را تا انتها گرفته و در نتیجه امکان رانندگی با خودرو وجود نخواهد داشت.
برای غیر فعال نمودن و استفاده از خودرو باید کد رمز مربوطه را به ایمورتال کلاچ بدهید. پس از دریافت کد رمز سیستم غیر فعال می شود.
به این سیستم ضد سرقت کاربردی سیستم دزدگیر کدینگ نیز می گویند. این امکان نیز وجود دارد که با نرم افزار بلو آیز ایمورتال کلاچ که روی گوشی موبایل نصب است، این سیستم را فعال و غیر فعال نمود.

سیستم ضد سرقت چگونه فعال می شود؟

پس از خاموش کردن خودرو و بستن سوئیچ ، با دست کلید (automid) را فشار دهید و نگه دارید تا صدای بوق کوتاهی شنیده شود، حالا دستتان را بردارید و پس از حدود یک ثانیه دوباره کلید (automid) را فشار داده و نگه دارید تا صدای بوق ممتدی شنیده شود. با شنیدن صدای بوق دوم سیستم ضد سرقت فعال شده است. اما هیچ عملی انجام نشده و چراغ سردنده پس از 9 ثانیه خاموش می شود. نکته مهم اینکه فعالسازی سیستم ضد سرقت صرفا در 9 ثانیه بعد از خاموش کردن سوئیچ ماشین که چراغ سردنده روشن باشد، امکان پذیر است.


ویدیوی فعالسازی سیستم ضد سرقت ایمورتال کلاچ

کد رمز سیستم ضد سرقت چیست و چگونه وارد می شود؟

یک کد سه رقمی است که با استفاده از سردنده اتومید وارد می شود.
در صورت فعالسازی سیستم ضد سرقت هنگام خاموش کردن و بستن سوئیچ خودرو ، موقع باز کردن مجدد سوئیچ سیستم چند بوق پشت سرهم زده ، سپس کلاچ را تا انتها کشیده و با یک تک بوق منتظر وارد کردن رقم اول کد سه رقمی رمز می ماند. در این حالت هر چند ثانیه یکبار پراغهای قرمز و آبی سردنده یکبار ر.شن . خاموش شده و با این نمایش درخواست کد نخست را می دهد.
1- حالت پیش فرض هر رقم عدد صفر است با هر بار زدن کلید (+) یکی به رقم اضافه شده و با هر بار زدن (-) یکی از رقم کم می شود. دقت کنید هر بار (+) یا (-) را بزنیم، یک تک بوق زده شده تا ما از فشردن کلید مطمئن شویم. عدد رقم اول را انتخاب نموده و پس از آن کلید (automid) را می زنیم. پس از زدن اتومید صدای دو تک بوق پشت سرهم به ما اعلام می کند از مرحله دریافت رقم اول عبور کرده و به رقم دوم رسیدیم.
2- تعداد چراغها دو تا پشت سر هم می شود. مشابه قبل رقم دوم را انتخاب نموده و بعد دوباره کلید (automid) را می زنیم. شنیدن صدای سه بوق پشت سرهم اعلام می کند که به مرحله دریافت رقم سوم وارد شدیم.
3- تعداد چراغ، سه چراغ پشت سر هم می شود یعنی رقم سوم را وارد کنید. پس از وارد کردن رقم سوم مجدد کلید (automid) را می زنیم تا سیستم کد سه رقمی ما را چک نماید. در صورت صحت کد، کلاچ را آزاد نموده و در صورت عدم صحت با یک بوق ممتد مجددا کد را از ما می خواهد. و به مرحله دریافت رقم اول در گام 1 همین دستورالعمل بر می گردد.


ویدیوی آموزش نحوه وارد کردن کد رمز پس از فعالسازی سیستم ضد سرقت ایمورتال کلاچ با کد پیش فرض سه صفر


ویدیوی آموزش نحوه وارد کردن کد رمز پس از فعالسازی سیستم ضد سرقت ایمورتال کلاچ با کد غیر صفر

آیا امکان تغییر کد سیستم ضد سرقت وجود دارد؟

بله . دارنده خودرو می تواند کد ضد سرقت خود را به دلخواه تغییر دهد. برای تغییر کد ضد سرقت به شرح زیر باید عمل نمود:
1- خودرو را خاموش و برای حداقل 30 ثانیه سوئیچ را ببندید.
2- پس از آن در حالیکه پا روی ترمز و دست روی کلید(Automid) سویچ را روشن نموده و برای 5 ثانیه نگه دارید. پس از آن با شنیدن صدای بوق به آرامی و دوبار پایتان را از روی ترمز بردارید و دوباره بگذارید. با هر حرکت گذاشتن و برداشتن پا یک صدای بوق کوتاه صحت عملیات را به ما اعلام می کند.پس از شنیدن صدای بوق زنجیره ای و بعد از آن یک تک بوق، الان سیستم آماده دریافت کد جدید است، منتها باید اول کد قبلی را عینا مشابه حالت بازگشایی کد رمز در حالت قبل وارد کنیم:
3- طبق رمزی که از قبل دارید و دقیقا مشابه حالت قبل ارقام کد را وارد نمائید و کلید (automid) را پس از وارد نمودن رقم سوم برای بررسی کد بزنید. اگر کد شما صحیح باشد با زدن دو بوق به مرحله بعد می رود و اگر غلط باشد با بوق ممتد مجددا از شما رقم اول کد را می خواهد
4- در صورت صحت کد حال مشابه قبل سیستم از شما سه رقم جدید می خواهد. در وارد نمودن سه رقم دقت کنید . نحوه وارد کردن دقیقا مشابه قبل است. پس از وارد کردن رقم سوم کلید (automid) را بزنید. سیستم کدی که وارد کردید را ذخیره می کند.


ویدیوی آموزش تغییر کد رمز در سیستم ضد سرقت ایمورتال کلاچ

جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت مخصوص ایمورتال کلاچ مراجعه فرمائید.				کلاچ-برقی-ایمورتال-2
کلاچ برقی ایمورتال


				کلاچ-برقی-ایمورتال-2
کلاچ برقی ایمورتال